MARSEILLSKÉ MYDLO s olivovým olejom 200g

Kód: 002373
Dostupnosť: skladom
Cena bez DPH: 3.25
3.90 ks

Marseillské mydlo s olivovým olejom 200g

Na základe rastlinných olejov bez farbív, vôní a syntetických výrobkov marseillské mydlo z olivového oleja obzvlášť jemné k pokožke a prispieva k ochrane životného prostredia .

Ekonomické , po zaschnutí vydrží ešte dlhšie.

Toto čisté mydlo Marseille s olivovým olejom v oválnom tvare  je jedinečné na tvár, ruky, telo.

Od roku 1900 a po štyri rodinné generácie v Salon-de-Provence pokračujú v tradičnej výrobe marseillského mydla , vareného v kotlíku.

Vyrobené z rastlinných olejov - bez farbív, bez pridania vonných látok a bez syntetických výrobkov - naše kocky mydla z olivového oleja v Marseille sú obzvlášť šetrné k pokožke a k životnému prostrediu .

Čistá hmotnosť v zabalenom stave: 200 g

Továreň na mydlo Marius Fabre je jedným zo štyroch zakladajúcich členov tejto únie marseillských výrobcov mydla, ktorá bola založená v roku 2011 s cieľom obhajovať a propagovať skutočné marseillské mydlo.

Zloženie

- Olivový olej

- Kokosový olej

-          Bez farbív, bez pridania vonných látok, bez konzervačných látok

-          Žiadne chemické prísady

-          Žiadny palmový olej

Glycerín obsiahnutý v  mydielkach z Marseille nie je pridaný glycerín, na rozdiel od takzvaných „glycerínových“ mydiel, je to glycerín prirodzene obsiahnutý v rastlinnom oleji. Na konci 10 dní varenia a početných výplachov zostane iba nepatrná časť. Zložka „glycerín“ je napriek tomu uvedená v zozname zložiek našich mydiel, pretože po nej zostávajú stopy. Nové kozmetické predpisy požadujú, aby bola v zozname zložiek uvedená akákoľvek prísada, a to aj v stopových množstvách.

Šetrný k pokožke, prirodzený a efektívny

Výrobný proces v „marseillskom štýle“ zaručuje „extra čisté“ mydlo bez akýchkoľvek nečistôt. Stará sa o všetky typy pleti, najmä o najcitlivejšiu (kojenci, alergická pokožka atď.). Olivový olej poskytuje výživné vlastnosti: Mydlo Marius Fabre Marseille s olivovým olejom pomáha znižovať suchosť pokožky *.

* SVHO / 99 dermatologická štúdia, Montpellier University Hospital, Dermatology Department

Šetrné k životnému prostrediu a hospodárne

Čistá zelenina, biologicky odbúrateľná, bez fosfátov alebo syntetických produktov, neznečisťuje rieky a prispieva k ochrane životného prostredia. Okrem toho vyžaduje veľmi malé balenie. Vydrží veľmi dlho, najmä keď je vysušený. Jeho životnosť ho robí obzvlášť ekonomickým produktom.

 Tipy na použitie
  • Aby ste si umyli ruky
  • Na čistenie tváre a tela
  • Možno použiť aj na pranie bielizne
  • ekocert
    Ecodetergent certifikovaný spoločnosťou Ecocert Greenlife podľa štandardu Ecocert dostupného na http://detergents.ecocert.com.