Priadze Drops

DROPS Design ponúka širokú škálu vysokokvalitných priadzí, ktoré sú ideálne pri pletení a háčkovaní. S viac ako 30-ročnými skúsenosťami v tomto odvetví sú ich priadze starostlivo vyberané pre ich mäkkosť, odolnosť a cenovú dostupnosť.

Majú celý rad prírodných vlákien, vrátane vlny, alpaky, bavlny, hodvábu a ľanu, ako aj syntetické vlákna ako akryl a nylon. Ich priadze  sú všestranné pre akýkoľvek projekt.

 

 

€ / EUR
Vyberte menu
€ / EUR

Česká koruna

DROPS Merino Extra Fine

Výnimočne jemná merino vlna s úpravou superwash

Dostupnosť: skladom
3.17 bez DPH
3.80 ks
Sledovať produkt Pridať do obľúbených Zdielať

 100% MERINO vlna


Váha/návin: 50 g = cca 105 metrov


Odporúčaná hrúbka ihlíc: 4 mm


Skúšobná vzorka: 10 x 10 cm = 21 ok x 28 radov

možno prať v práčke programom na jemnú bielizeň na 40 ° C / bez použitia aviváže / sušiť voľne rozložené

Priadza DROPS Baby Merino je súkaná z jemných vlákien 100% merino vlny (19,5 mikrónov), získavané z voľne chovaných oviec z Južnej Afriky a Južnej Ameriky. 


Úplety z tejto priadze sú veľmi pohodlné, pletenina je úhľadná a pravidelná.

 DROPS Merino Extra Fine je jemná a príjemná pri styku s pokožkou, vďaka týmto vlastnostiam je ideálna na detské aj dojčenské modely.

Priadza DROPS Merino Extra Fine je ideálna najmä na štruktúrové a plastické vzory, napr. vrkôčiky či perličkový vzor. Je opatrená úpravou Superwash, takže výrobky z nej sú predurčené na denné použitie a pranie v práčke.

Farebnica tejto priadze obsahuje ako jednofarebné, tak zmiešané farebné varianty (mix) - tie vznikajú spojením dvoch alebo viacerých farebných vlákien už počas mykania, spriadané sú potom ako jedno vlákno s typickým viacfarebným "miešaným" efektom.

Táto priadza má certifikát Oeko-Tex® (číslo 25.3.0110), Standard 100, Class I. To znamená, že priadze bola testovaná a uznaná úplne bez obsahu nebezpečných aj škodlivých chemikálií a ľudia ju môžu bez obáv používať. Class I je najvyšší stupeň certifikácie, ktorý zaručuje nezávadnosť tejto priadze a jej vhodnosť na výrobky pre bábätká a malé deti (0-3 roky)

Návody navrhnuté z tejto priadze nájdete po kliknutí na nasledujúce fotografie.